wydawnictwa polskie, Pietroń Barbara – Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zb..

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:09:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:09:00
364158
Opis: wydawnictwa polskie, Pietroń Barbara – Monety i medale z kolekcji Stanisława Niewiteckiego w zbiorach Muzeum Okręgowego im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz 1999, ISBN 8386580216
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 66 stron formatu ok. A4, oprawa kartonowa, ciekawy katalog zbioru Stanisława Niewiteckiego, który stopniowo wykupywało Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 31