wydawnictwa zagraniczne, Delzanno Roberto – 2022 Myntarsboken. Sveriges Mynt 995-2021, 1 edycja, 20..

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:06:20

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:06:20
363921
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Delzanno Roberto – 2022 Myntarsboken. Sveriges Mynt 995-2021, 1 edycja, 2021, ISBN 9789163994692
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 512 stron, miękka oprawa, format A5, bogato ilustrowany katalog monet szwedzkich, wraz odnośnikami do innych katalogów oraz wycenami dla kilku stanów zachowania, katalog zawiera akcenty polskie – min. emisje monet i medali emitowanych za panowania Sigismunda (1592–1599) późniejszego króla Polski Zygmunta III Wazy — z pięknym wizerunkiem władcy, medali związanych z Polską (m.in. Pokój w Altranstadt w 1706 roku) oraz liczne medale Sebastiana Dadlera (zdjęcia w naturalnej wielkości)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 48