Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:03:20
364148
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane w tekście, katalog monet z czasów rządów epoki saskiej wraz z ich wyceną i określeniem rzadkości, oprawa podniszczona

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 80