wydawnictwa polskie, Szatalin Igor, Denisienko Yuri, Pyadyshev Dmitry – Orty Zygmunta III Wazy,..

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:02:40

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:02:40
364144
Opis: wydawnictwa polskie, Szatalin Igor, Denisienko Yuri, Pyadyshev Dmitry – Orty Zygmunta III Wazy, Mińsk 2011, ISBN 9789856917885
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 111 stron formatu A5, twarda oprawa, zaznaczenia i uwagi w tekście (zapisane ołówkiem)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 95