wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Wars..

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:02:00
364146
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Warszawa 1994, ISBN 8385057234
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 142 strony formatu B5, oprawa miękka lakierowana, bogato ilustrowany katalog wraz z oceną rzadkości i wyceną monet

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 87