wydawnictwa polskie, Garbaczewski Witold – Świat brakteatów. Średniowiecze w zwierciadle monet,..

Rozpoczęcie: 20-02-2023 18:00
Zakończenie: 02-03-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-03-2023 20:01:20
364156
Opis: wydawnictwa polskie, Garbaczewski Witold – Świat brakteatów. Średniowiecze w zwierciadle monet, Bydgoszcz 2002, ISBN 838658081X
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 160 stron formatu ok. 20 x 26 cm, oprawa kartonowa, katalog wystawy bogato ilustrowany zdjęciami wybranych eksponatów, podkreślenia ołówkiem na początku tekstu

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162