Włochy, medal upamiętniający wystawę we Florencji, 1929

Rozpoczęcie: 06-02-2023 18:00
Zakończenie: 16-02-2023 22:27:40

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2023 22:27:40
363067
Opis: Włochy - Florencja, medal upamiętniający wystawę we Florencji, 1929, autorstwa Salvadora Luigi; Aw: Popiersie władcy w lewo, VITTORIO EMANUELE III RE D'ITALIA, Rw: Lilia florencka, ESPOSIZIONE MOSTRA CAMPIONARIA FIRENZE / 1929 - A. VIII
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz, 53.8 mm, 47.08 g, uszkodzenia obrzeża, pogięty, patyna

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 18