wydawnictwa polskie, Wołoszyn Marcin (red.) – Byzantine Coins in Central Europe between the 5th..

Rozpoczęcie: 06-02-2023 18:00
Zakończenie: 16-02-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-02-2023 20:02:00
363270
Opis: wydawnictwa polskie, Wołoszyn Marcin (red.) – Byzantine Coins in Central Europe between the 5th and 10th century, Kraków 2009, ISBN 9788376760087
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 684 strony formatu A4, twarda oprawa, materiały z konferencji zorganizowanej w 2007 roku przez Instytut Archeologii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Polską Akademię Umiejętności w Krakowie (pod patronatem Union Academique International – Moravia Magna). Książka zawiera pokonferencyjny zbiór artykułów odnoszących się do bizantyjskiego mennictwa i monet w okresach od późnego antyku, przez okres wędrówek ludów, po średniowiecze. Publikacja stanowi najobszerniejsze kompleksowe opracowanie na temat znalezisk monet bizantyjskich w Europie Środkowej w V–X w. Praca zwiera kilkaset kolorowych zdjęć oraz map i jest jedynym najnowszym opracowaniem tego typu w europejskiej mediewistyce.

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 183