Polska, Odznaka Pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty Nr 7, od 1928

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:38:20

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:38:20
362434
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa Szkoły Podchorążych Piechoty Nr 7, od 1928, Krzyż, w kątach promienie, w medalionie Orzeł, wokół którego SZK • PODCH • REZ • PIECH • 7, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, brak nakrętki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 30.4 x 30.5 mm, 16.27 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 406

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 91