Polska, plakieta ze św. Jakubem, 2005

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:38:00

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:38:00
360268
Opis: Polska - XX w., plakieta ze św. Jakubem, 2005, Warszawa, Postać na wprost, w szacie i kapeluszu, trzymająca muszlę i kij pielgrzyma
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 47.1 x 63.0 mm, 113.59 g, nakład nieznany
Literatura: Paszkowycz 40/05

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 47