Polska, plakieta z Matką Boża Częstochowską

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:37:40

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:37:40
361919
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), plakieta z Matką Boża Częstochowską, Matka Boża Częstochowska, niżej KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ / MÓDL SIĘ ZA NAMI, na stronie odwrotnej Orzeł, niżej MENNICA / PAŃSTWOWA, projektował Stefan Rufin Koźbielewski
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 62.0 x 91.8 mm, 190.08 g, uderzenie lewego dolnego narożnika
Literatura: Strzałk. Plakiety 13b

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 119