Polska, medal Banku PKO - Zasłużonemu dla Banku, 1994

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:35:40

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:35:40
361884
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), medal Banku PKO - Zasłużonemu dla Banku, 1994, Aw: Popiersie prezesa, u dołu legenda DR HENRYK GRUBER - PIERWSZY PREZES RADY BANKU, Rw: Budynek banku wśród drzew, z lewej strony ZASŁUŻONY DLA BANKU, u dołu BANK POLSKA KASA OPIEKI SA ROK ZAŁOŻENIA 1929, Na obrzeżu: Punca mennicy, punca srebra oraz numer 054
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 60.0 mm, 95.96 g, medal w czarnym opakowaniu PEKAO
Literatura: MMP 94/93, Paszkowycz 78/94 - nie notuje w srebrze

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 47