Polska, 200. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, z 1883 roku

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:25:40

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:25:40
362383
Opis: Polska - XIX wiek, 200. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej, z 1883 roku, medal autorstwa Wacława Głowackiego, Aw: Głowa Króla Jana III Sobieskiego w wieńcu laurowym w prawo, wokoło JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI CHRZESCIAŃSTWA OBROŃCA 1683; Rw: Ukoronowane herby trzech narodów, wokoło PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12-GO WRZEŚ. 1883
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 37.8 mm, 25.46 g, uszkodzenia rantu

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 53