Niemcy, medal pamiątkowy, 1914

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:24:40

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:24:40
362433
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa (1914–1918), medal pamiątkowy, 1914, Norymberga, Aw: Popiersie lekko w lewo, GENERALFELDM. v. BENEC- - KENDORFF u. HINDENBURG, Rw: Nagi mężczyzna z mieczem, stojący nad niedźwiedziem, z prawej 1914, ZUR BEFREIUNG - OSTPREUSSEN, na dole sygnatura L. CHR. LAUER NÜRNBERG, Na obrzeżu: SILBER 990
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.5 mm, 18.47 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Zetzmann 4030

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 49