Niemcy, medal upaniętniający wojnę austriacko-pruską, 1866

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:24:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:24:00
362431
Opis: Niemcy - Wilhelm I (1861–1888), medal upaniętniający wojnę austriacko-pruską, 1866, Aw: Wilhelm I na koniu, w lewo, WILHELM I. KÖNIG VON PREUSSEN., w odcinku DRENTWETT. DIE, Rw: Orzeł pruski stojący na trofeach, wyżej wieniec z literą W, DEM TAPFERN PREUSSISCHEN HEERE., w odcinku ZUM ANDENKEN / 1866., projektował G. Drenttwet
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 41.4 mm, 30.86 g, patyna, wyśmienicie zachowany

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 75