Austria, medal pamiątkowy, 1894

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:23:20

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:23:20
362430
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), medal pamiątkowy, 1894, Aw: Popiersie lekko w prawo z głową skierowaną na wprost, z lewej 1806-1855, z prawej J • M • / SCHARFF, Rw: DEM / GEDÄCHTNISSE / SEINES VATERS / GEWIDMET / VON / A. SCHARFF / 1894, DER CLUB DER MÜNZ UND MEDAILLEN FREUNDE IN WIEN, Na obrzeżu: Punca srebra i imiennik J•C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.2 mm, 12.28 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 28