Szwajcaria, talar, 1640

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:12:20
Szwajcaria, talar, 1640

Szwajcaria, talar, 1640

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:12:20
361818
Opis: Szwajcaria - Bazylea- miasto, talar, 1640, Aw: Tarcza herbowa z wpisaną datą 16–40, legenda, Rw: Orzeł z głową w lewo, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.39 g, patyna, czyszczony, ślad po zawieszce
Literatura: Davenport 4606, Divo-Tobler 1337, HMZ 2-78.o

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 70