Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 21:59:20

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 21:59:20
361802
Opis: Niderlandy - Utrecht, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648, znak menniczy: herb miasta
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.04 g, nieznaczne wyszczerbienie krążka, patyna, ładny
Literatura: Davenport 4863, Delmonte 845, Purmer Ut37

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 62