Austria, 20 krajcarów, 1809 C

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 21:54:00
Austria, 20 krajcarów, 1809 C

Austria, 20 krajcarów, 1809 C

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 21:54:00
361797
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 20 krajcarów, 1809 C, Praga
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 705

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 39