Polska, denar, bez daty (1236–1248)

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:47:20

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:47:20
362197
Opis: Polska - Kujawy - Kazimierz I (1211–1267), denar, bez daty (1236–1248), Aw: Postać na koniu, w prawo, trzymająca proporzec, wokół trzy gwiazdy; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.1 mm, 0.35 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.Cui.3.1, Kop. 6423 (R3), Pełczyska 5, Str. 44c

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 139