Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 351–355

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:37:00

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:37:00
361787
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361), siliqua, 351–355, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: W wieńcu laurowym VOTIS XXX MVLTIS XXXX, u dołu C IN
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.88 g, pękniecia krążka, patyna
Literatura: RIC 102

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 277