Cesarstwo Rzymskie, denar, 114–117

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:31:00

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:31:00
362199
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 114–117, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAES NER TRAIAN OPTIM [AVG GERM DAC], Rw: Salus siedząca na tronie w lewo, karmiący wężawijącego się wokół ołtarza, PARTHICO PM TR P COS VI PP SPQR, w odcinku SALVS AVG
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.56 g, patyna, rzadki typ
Literatura: RIC 369, C. 332

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 35