Cesarstwo Rzymskie, denar, 7–6 pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:29:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
361773
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Oktawian August (27 pne–14 ne), denar, 7–6 pne, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie Oktawiana Augusta w prawo, CAESAR AVGVSTVS [DIVI F PATER PATRIAE], Rw: Gajusz i Lucjusz odziani w togi, stojący na wprost wsparci o tarcze i włócznie, w środku simpulum i lituus, AVGVSTI F COS DESIG PRINC IVVENT, w odcinku C L CAESARES
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.91 g, niecentryczny awers, ładnie zachowany, ryski na awersie, patyna
Literatura: RIC 207

Cena aktualna: 720 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 97