Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, V–IV w. pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:21:20

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:21:20
361748
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Sycylia - Syrakuzy, tetradrachma, V–IV w. pne, Aw: Głowa Aretuzy w prawo, wokoło delfiny, ...ΥΣ, Rw: Biga w prawo, powyżej Nike lecąca w prawo, trzymająca wieniec
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.7 mm, 16.45 g, korozja i rysy w tle

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 164