Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, IV–III w. pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:20:00

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:20:00
361744
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, tetradrachma, IV–III w. pne, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający orła i berło, po prawej ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, niewidoczne symbole
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 26.9 mm, 15.23 g, rozwarstwienie metalu i rysy na rewersie

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 146