Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. III–II w. pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:18:40

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:18:40
361751
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.9 mm, 2.22 g, ciemna patyna
Literatura: BCD Euboia 382–387

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 45