Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 340–320 pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:17:20

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:17:20
361738
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bitynia - Kalchedon, drachma, ok. 340–320 pne, Aw: Byk stojący w lewo, u góry ΚΑΛΧ; Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 5.25 g, bardzo ładny egzemplarz, patyna
Literatura: Sear 3738, SNG Aulock 482, SNG Cop. 348

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 130