Bojowie, 1/8 statera typu Muschel, ok. II–I w. pne

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:04:40

Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 20:04:40
360895
Opis: Bojowie, 1/8 statera typu Muschel, ok. II–I w. pne, Aw: Wypukła powierzchnia. Rw: Trójkąt z promieniami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 9.7 mm, 0.85 g, kształt miseczkowaty
Literatura: Slg. Lanz 59 - podobne

Cena końcowa: 4 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 219