czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 10/2013

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:03:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
362166
Opis: czasopisma, Львiвськi нумiзматичнi записки (Lwowskie Zapiski Numizmatyczne), nr 10/2013
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu A4, miękka okładka, wewnątrz artykuły dotyczące m.in. najstarszych monet wielkiego księstwa litewskiego, nowego stempla galicko-ruskiego grosika Władysława Opolczyka, katalogu punc na monetach, znaleziska rzymskiej monety na Ukrainie, nieopisanych odmian polskich monet z XVI-XVIII wieku czy skarbu monet z XVII w. znad Zbrucza, pięknie zachowane

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 19