wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:01:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
362172
Opis: wydawnictwa polskie, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-1640, Gustav II Adolph orts 1628-1631, Carl X Gustav orts 1656-1658, Lwow 2021, ISBN 9786178055103, egzemplarz nr 115
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 302 strony formatu A4, twarda oprawa, najnowsze, numerowane wydanie specjalistycznego opracowania polskich ortów z XVII wieku, w tym ortów Jana Kazimierza

Cena aktualna: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 42