Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 22:26:00

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 22:26:00
359571
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.1 mm, 24.33 g
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 32