wydawnictwa polskie, Męclewska Marta – Kawalerowie i statuty Orderu Orła Białego 1705–2008, War..

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:01:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
348064
Opis: wydawnictwa polskie, Męclewska Marta – Kawalerowie i statuty Orderu Orła Białego 1705–2008, Warszawa 2008, ISBN 9788370221782
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 361 stron formatu ok. 22 x 25.5 mm, oprawa twarda, zebrane statuty oraz lista znanych kawalerów Orderu Orła Białego, bardzo ładnie zachowane

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 20