wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Order Św. Stanisława, Warszawa 2006, ISBN 8373..

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 20:02:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
348048
Opis: wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Order Św. Stanisława, Warszawa 2006, ISBN 8373390367
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 258 stron formatu ok. 19 x 27 cm, oprawa miękka z obwolutą, bardzo ładnie zachowane

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 28