Polska, Rzeczpospolita Polska XX/XXI w., 2003

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 22:42:20

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 22:42:20
360272
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Rzeczpospolita Polska XX/XXI w., 2003, Warszawa, Aw: Głowa orła w lewo, z praej KONSTYTUCJA / RZECZYPOSPOLITEJ / POLSKIEJ / 2 KWIETNIA 1997, "Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli", Rw: Kontur Polski, na którym znak Solidarności, Okrągły Stół, znak NATO, gwiazdy Unii Europejskiej oraz UE-2004 / NATO-1999 / OKRĄGŁY STÓŁ-1989, na dole 20 logo TWO 03, RZECZPOSPOLITA POLSKA XX/XXI w., projektowali Andrzej i Russana Nowakowscy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 123.40 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 35