Polska, 100 lat Komunikacji Miejskiej w Łodzi, 1998

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 22:37:40

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 22:37:40
360298
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 100 lat Komunikacji Miejskiej w Łodzi, 1998, Warszawa, Aw: ŁÓDŻ, niżej tory, niżej herb miasta, 1898 STO LAT 1998 - KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, Rw: • 1898 • / Kolej Elktryczna / Łódzka • Łódzkie / Wąskotorowe Elktry / czne Koleje Dojazdowe / Miejskie Przedsię / biorstwo Komunika / cyjne - Łódź Sp. z o.o. / • 1998 •, projektował i wykonał Włodzimierz Rudnicki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.7 mm, 130.41 g, nakład 500 sztuk
Literatura: MMP 98/136, Paszkowycz 97/98

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 75