Niemcy, gulden, 1793

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 22:26:00
Niemcy, gulden, 1793

Niemcy, gulden, 1793

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 22:26:00
361231
Opis: Niemcy - Lippe - Detmold - Fryderyk Wilhelm Leopold (1789-1802), gulden, 1793, prawdopodobnie Detmold
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.25 g, lekko justowany, patyna
Literatura: Grote 307

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 87