Niemcy, 24 mariengrosze, 1693

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 22:25:40
Niemcy, 24 mariengrosze, 1693

Niemcy, 24 mariengrosze, 1693

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 22:25:40
361235
Opis: Niemcy - Hildesheim – miasto, 24 mariengrosze, 1693
Stan zachowania: III/II, Very Fine / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.92 g, patyna
Literatura: Buck/Bahrfeldt 325d, Davenport 566

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 47