Niemcy, talar, 1630

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 22:25:00
Niemcy, talar, 1630

Niemcy, talar, 1630

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 22:25:00
361234
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Fryderyk, Albert i Krystian (1625–1634), talar, 1630, Norymberga, Aw: Półpostacie Fryderyka, Alberta i Krystiana na wprost, poniżej tarcza herbowa i data 16 - 30, D G FRIDERICUS ALBERTUS ET CHRISTIANUS FRAT MARCH BRAND, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, PRUS ST PO CA VA CR - IA DUC BUR NV PR RV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.03 g, patyna
Literatura: Davenport 6238, Slg. Wilmersdörffer 870

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 109