Polska, 1.000 złotych, 1985

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:50:20
Polska, 1.000 złotych, 1985

Polska, 1.000 złotych, 1985

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:50:20
361688
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1985, Warszawa, 40 Lat ONZ, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 2.500 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna
Literatura: Parchimowicz P483a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 20