Polska, grosz, 1765 VG

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:27:00
Polska, grosz, 1765 VG

Polska, grosz, 1765 VG

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:27:00
361652
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1765 VG, Warszawa, VG pod tarczą herbową na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki wariant
Literatura: Parchimowicz SAP 4.a1, Plage-miedź 35 (R1), Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 90