Polska, szóstak, 1662 GB-A

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:25:00
Polska, szóstak, 1662 GB-A

Polska, szóstak, 1662 GB-A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:25:00
361662
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1662 GB-A, Lwów, na awersie herb Ślepowron, obwódki po obu stronach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1665 (R1)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 74