Polska, trojak, 1596

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:17:00
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:17:00
361206
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie dwa kwiatki u dołu, po bokach herbu Lewart litery I-F, korona płaska, kropka pomiędzy 9.6 w dacie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna
Literatura: Iger W.96.1.d

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 79