Polska, grosz, 1534

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 21:11:20
Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 21:11:20
361658
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg, końcówka napisu na awersie TOCI PR, na rewersie ELBINK
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Pfau 112, PN2-Dut. 126 (R1), Slg. Marienburg 9236, CNCE 161

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 65