Polska, 50 marek polskich, 9.12.1916

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 20:03:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 20:03:40
361383
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 50 marek polskich, 9.12.1916, jenerał, seria A, numeracja 2828075
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, podlepki, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 262 (R4), Miłczak 5, Ros. 445

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 43