literatura numizmatyczna, Katalog 47. aukcji WCN, 4.11.2011

Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 16-01-2023 18:00
Zakończenie: 26-01-2023 20:00:20

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 26-01-2023 20:00:20
92228
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 47. aukcji WCN, 4.11.2011
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 115 stron formatu A4, oprawa kartonowa lakierowana, niewielkie zagięcia grzbietu, 440 pozycji wybranych z bardzo bogatego zbioru Janusza Lucow, często ilustrowane w katalogu kolekcji Lucow autorstwa Jerzego Koziczyńskiego, pozycje ukazujące przekrojowo historię polskich banknotów od czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego po wczesne lata Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 51