Zakończenie: 19-01-2023 20:00 ÷ 22:50
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2005
358233
typ Walking Liberty – moneta złocona z tampondrukiem na a... | I |
190 zł szac. 120 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Celtowie Wschodni, drachma typu Kapostaler Kleingeld, ok. II w. pne
359609
Aw: Schematyczna głowa w prawo, Rw: Schematyczny koń w lewo | III/III- |
185 zł szac. 120 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
360655
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, MA (lilia) GST (lilia) IOh ... | III |
185 zł szac. 150 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
360877
końcówka legenedny PRVS M, wariant popiersia z szeroką sz... | III/III- |
185 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1977
358734
Ochrona środowiska - Żubr, wypukły napis PRÓBA | I |
185 zł szac. 200 zł 15 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100.000 złotych, 1990
358729
Solidarność 1980-1990 /typ A/, na awersie ZŁ daleko od no... | I/I- |
185 zł szac. 150 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), denar, 1563
360693
| III/III+ |
185 zł szac. 150 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1888 A
360958
| III/IV |
185 zł szac. 80 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 3 marki, 1911 A
360977
| I-/II+ |
185 zł szac. 70 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, fenig, po 1156
360851
Aw: Półpostać na wprost, trzymająca księgę i pastorał, Rw... | III/IV |
180 zł szac. 300 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona |