Polska, zestaw 5 przedmiotów

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:50:40
Polska, zestaw 5 przedmiotów

Polska, zestaw 5 przedmiotów

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:50:40
359832
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), zestaw 5 przedmiotów, w skład zestawu wchodzi 1) Oficerska odznaka pamiątkowa 4. Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej (srebro, emalia, 39.8 x 40.0 mm, 17.63 g – z nakrętką, Sawicki/Wielechowski s. 215–216) 2) Orzeł na czapkę Armii Polskiej na Wschodzie (mosiądz, 34.5 x 54.0 mm, 7.16 g, Banaszkiewicz 501) 3) Srebrna składana łyżka, na uchwycie wygrawerowany monogram AS (srebro, 44.11 g) 4) wisiorek z Matką Bożą, sygnowany na odwrocie CREED (biały metal, 8.6 x 23.6 mm, 1.38 g) 5) figurka ze świętym (biały metal, 9.6 x 27.2 mm, 5.76 g)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 322