Francja, medal zaślubinowy Ludwika z Marią Józefą (córką Augusta III), 1747

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:43:40

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:43:40
360822
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), medal zaślubinowy Ludwika z Marią Józefą (córką Augusta III), 1747, Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, na przecięciu szyi sygnatura J • DUVIVIER F•, LUD. XV. REX - CHRISTIANISS., Rw: Popiersia małżonków skerowane ku sobie, LUD• DELPHINI ET MARIÆ JOS• POL• REGIS ELECT• SAX• FILIÆ CONNUBIUM, w odcinku IX • FEBRUARII / M • DCC • XLVII •, wykonał Jean Duvivier
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.0 mm, 26.83 g, medal prawdopodbnie wybity już po ślubie Ludwika i Marii Józefy
Literatura: ZKW Medale 310

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 79