Rosja, 50 lat Ministerstwa Dóbr Państwowych (KOPIA), 1887

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:43:20

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:43:20
360825
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), 50 lat Ministerstwa Dóbr Państwowych (KOPIA), 1887, Aw: Wieniec, w którym popiersia trzech carów (Aleksandra III, Aleksandra II, Mikołaja I), na przecięciu szyi Aleksandra III sygnatura A. Г., u góry korona, ВЪ ПАМЯТЬ ПЯТИДЕСЯТИЛҌТIЯ МИНИСТЕРСТВА ГОСУДАРСТВЕННЫХЪ ИМУЩЕСТВЪ, Rw: Siedząca kobieta, trzymająca sierp i snopek zboża, za nią stojąca kobieta z gałęzią dębową, z lewej klęczący pasterz z laską, z prawej mężczyzna z kryształami, w tle byk i jeleń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 79.8 mm, 375.53 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, odlew doskonałej jakości
Literatura: Diakov 996.1 (R0)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 75