Niemcy, Wizyta Franciszka Józefa w Berlinie, 1900

Rozpoczęcie: 09-01-2023 18:00
Zakończenie: 19-01-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 19-01-2023 22:43:00
360860
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II (1888–1918), Wizyta Franciszka Józefa w Berlinie, 1900, Norymberga, Aw: Popiersia Franciszka Józefa i Wilhelma II w prawo, w dolnej części sygnatura LAUER, FRANZ JOS: I - WILHELM II, Rw: ZUR / ERINNERUNG / AN DEN BESUCH / herby Prus i Austrii / BERLIN / MAI 1900, niżej punca, Na obrzeżu: Punca srebra i 0,990
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 990, 35.5 mm, 18.85 g, lekko przetarte tło
Literatura: Slg. Marienburg 7166

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 75